انواع یخچال صنعتی

انواع یخچال صنعتی

انواع یخچال صنعتی

یخچال صنعتی و انواع آن

انواع یخچال صنعتی : در صنعت ساخت یخچال صنعتی  تنوع زیادی وجود دارد زیرا طرح های زیبا و پیشرفت تکنولوژی باعث گردیده تا محصولاتی با کیفیت بالا و زیبا حاصل گردد که چشم هر انسان با ذوقی را خیره می کند. تنوع در شکل و کار آمدی سیستمها باعث گردیده تا انتخاب مشگل شود و چه بسا انتخاب نابجا باعث اتلاف هزینه و فرصت و در نتیجه نرسیدن به هدف مطلوب که همانا به حداکثر رساندن سود سرمایه است گردد.

انواع یخچال صنعتی در این مبحث و مقالت بعدی سعی می کنیم تا دیدگاه شما خواننده عزیز را نسبت به انواع دستگاه یخچال صنعتی و طریق ساخت آنها جلب کنیم تا در موقع انتخاب با دیدگاه روشن تری به خرید خود فکر نمایید.

ساخت انواع یخچال صنعتی :

در کشور ما ساخت این یخچال صنعتی به دو صورت انجام می گردد.

یخچال صنعتی

انواع یخچال صنعتی

 

ساخت بدون استراکچر:

در این نوع ساخت صنعتگر بدنه را فرم داده و توسط فوم وچوب آن را عایق می کند وبقیه مراحل ساخت همانند توضیحات بالا می باشد. این نوع محصول بیشتر به ساخت بازاری معرف است زیرا قیمت آن نسبت به نوع استراکچری آن پایین تر می باشد.

.توصیه می گردد تا اگر مایل به خرید از سیستم های سنتی هستید حداقل از نوع با استراکچر آن را انتخاب نمایید

ساخت سنتی:
انواع یخچال صنعتی در این نوع ساخت استاد کار فرم محصول را می تواند به دو صورت با استراکچر و بدون استراکچر بسازد.
در نوع ساخت با استراکچر صنعت گر ابتدا بدنه کار را با استفاده از پروفیل می سازد سپس بدنه را از ورق که معمولا ورق گالوانیزه می باشد به آن متصل می کند و مابین آن را با پلاستوفوم وچوب عایق می کند تا از هدر رفتن برودت جلو گیری نماید سپس نمای داخلی را از ورق گالوانیزه رنگی یا استیل می پوشاند.

جانمایی اواپراتور در این نوع یخچال و فرزرها بسته به نوع آن دارد که در کف یا در بدنه یا در زیر سقف نصب می گردد. این ساخت یعنی ساخت با استراکچر بهترین نوع ساخت در مدل سنتی می باشد. وجود شاسی و استراکجر پروفیلی استقامت زیادی به این محصول داده است و می تواند سالیان زیادی برای ما کارایی داشته باشد.

ساخت بصورت صنعتی و جدید:
در این نوع ساخت صنعتگر می تواند به دو صورت عمل نماید:

الف)

ساخت قالبی:

انواع یخچال صنعتی در این نوع ساخت پلاگین یخچال یا فریزر توسط قالب ساخته می شود بصورتی که دو ورق زیر پرس دستگاه تزریق می رود و پلی یورتان به آن تزریق می گردد و پلاگین یخچال یا فریزر بصورت یکپارچه ویک دست ساخته میشود سپس بقیه مراحل کار تا مرحله پایانی روی آن انجام می شود این نوع ساخت از تمامی مدلهای ساخت بهتر است زیرا چه از لحاظ زیبایی و از لحاظ ذخیره انرژی بهترین حالت را دارا می باشند در این سیستم ها وجود درزهای احتمالی کاملا از بین می رود و از لحاظ کارکرد کمتر دچار مشکل می شوند.

توصیه می گردد اگر برای شما مقدور است از این نوع سیستم استفاده نمایید در ظاهر شاید مبلغی را اضافه تر پرداخت نمایید ولی طولی نخواهد کشید که این مبلغ اضافه در هزینه انرژی شما مستهلک خواهد شد هر چند که بسیاری از شرکتهای تولید کننده سیستمهای سنتی قیمتشان با نوع  یخچال صنعتی یکسان است.

 

ب)ساخت استراکچر

انواع یخچال صنعتی و متصل نمودن ساندویچ پانل به آن جهت عایق کاری جنس این پانلها از پلی یورتان می باشد که نسبت به پلاستوفوم بسیار بهتر می  باشد زیرا برودت را به مراتب بهتر حفظ می کند و این عمل باعث صرفه جویی در مصرف انرژی می گردد مراحل دیگر ساخت تقریبا همانند ساخت سنتی است.

 

تماس

به منظور تهیه ی یخچال صنعتی با ما تماس بگیرید.

دفتر فروش : اصفهان-خیابان جی-روبروی تالار شهروند-فروشگاه ایران سرما
کارخانه : اصفهان-قطب صنعتی کوهپایه-آخر خیابان ۴-سمت چپ

تلفن : ۳۵۲۳۲۹۳۷-۰۳۱
فاکس : ۳۵۲۳۲۹۳۷-۰۳۱
موبایل : ۰۹۱۳۱۱۷۰۰۴۵
ایمیل : info@iransarmabahardoost.com
وب سایت : www.iransarmabahardoost.com

سایر مقالات  انواع یخچال صنعتی :

پروسه کار موتور یخچال صنعتی

یخچال دو درب قدی ۱/۵۰

یخچال تک در قدی ۸۰ سانتی

تاثیر محیط بر یخچال صنعتی

فریزر یخچال صنعتی

انواع یخچال صنعتی ۲

 

انتشار مطلب

نظرات

پیامی ثبت نشده است.

نظر دهید