کارکردهای جدید یخچال فریزر

صدای یخچال صنعتی

کارکردهای جدید یخچال فریزر

کارکردهای جدید یخچال فریزر

فناوری با سرعت به پیش می‌رود و هر روز با شعبده‌ی جدیدی بشر را مسحور خود می سازد. اما از میان تمامی این تکنولوژی های جدید و نوآورانه تنها معدودی راه تاثیر بر زندگی روزمره مردم را پیدا می‌کنند.

به گزارش سرویس بازار ایسنا، یخچال ها سالیان سال جای خود را در آشپزخانه، به عنوان عضوی جدا ناپذیر حفظ کرده اند و به دلیل رقابت بسیار شدید بین شرکت های تولید کننده دارای امکانات بسیار متنوعی هستند. اما بسیاری از ما نمیدانیم به هنگام خرید به چه مسائلی باید توجه داشت. اگر در شرف خریدن یک یخچال جدید هستید متن زیر را از دست ندهید. بعد از این متن می توانید با توجه به امکان نوآورانه مورد علاقه خود به یک فروشگاه اینترنتی مراجعه نمایید.

۱٫یخچال فریزر فرنچ در ( یخچال فریزر با درب فرانسوی)

در این مدل یخچال فریزرها ، فریزر در قسمت پایین وجود دارد که سبب عملکرد بهتر سیستم سرمایش می شود. دلیل محبوبیت یخچال هایی که فریزر آن در پایین قرار دارد این است که هوای گرم در بالا قرار دارد و وجود فریزر در قسمت پایینی باعث بهتر کار کردن سیستم سرمایش فریزر می شود. این نوع طراحی را می توان در یک نمونه یخچال فریزر سامسونگ به نام French ۴ مشاهده کرد. در این مدل بالای فریزر کشو میانی قرار دارد که دسترسی به نوشیدنی ها را برای تمامی اعضای خانواده راحت تر می کند.

برای مشاهده قیمت یخچال سامسونگ می توانید به یک فروشگاه اینترنتی معتبر مراجعه نمایید.

۲٫یخچال فریزرهای ۴ در

طراحی این یخچال ها به گونه ای است که مواد غذایی یا بطری هایی که مدام با آن ها سر و کار دارید نزدیک تر و در دسترسی راحت تری قرار گیرند. البته این مورد به زیبایی یخچال نیز کمک می کند. این نوع طراحی و قرار گرفتن یخچال و فریزر به‌صورت بالا و پایین، سبب گنجایش بیشتر فضای داخلی یخچال شده است.

۳٫یخچال فریزرهایی که مخزن آب از داخل دارند

برخی از یخچال فریزر ها دارای مخزن آب تصفیه شده روی درب یخچال هستند و این مورد موجب حساسیت برخی نسبت به افتادن لکه روی سطح خارجی یخچال شده، اگر شما هم جزو آن دسته کسانی هستید که به این موضوع اهمیت می‌دهید بهتر است مدلی را خریداری کنید که مخزن آب در داخل گنجانده شده باشد.

۴٫یخچال فریزر با کشو نگهداری مواد غذایی تازه

دمای کشوی نگهدارنده (Freshprotect) به طور مستقل قابل تنظیم بوده و بسته به نوع محتویات آن دما از صفر درجه تا ۴ درجه قابل تغییر است.

کشوی ( ChillerBox) این کشو یک محظه مطمئن برای نگهداری از ماهی ، گوشت و دیگر محصولات گوشتی می باشد . هوای سرد از قسمت فریزر به داخل این کشو وارد می شود و موجب ایجاد دمای پایین تری در آن می شود. همچنین کشوی ChillerBox جهت خنک کردن نوشیدنی ها کاملا ایده آل می باشد.

کشوی (Crisper) با سامانه رطوبتی قابل تنظیم نه تنها فضای ایده آل و کافی برای نگهداری از میوه ها و سبزیجات فراهم می کند، بلکه آنها را تا مدت طولانی تازه و با طراوت نگه می دارد.

۵٫تکنولوژی (VitaFresh Plus)

یک رژیم غذایی سالم باخرید مواد غذایی سالم آغاز و با پخت سالم به پایان میرسد . در این میان، حفظ ویتامین ها و موا غذایی ارزشمند بسیار مهم است. تکنولوژی vitaFresh Plus میوه و سبزیجات را تا دو برابر زمان معمول تازه نگه می‌دارد. این فناوری با کاهش در اتلاف موا غذایی به حفظ محیط زیست نیز کمک می کند.

 

۶٫یخچال فریزرهای Door In Door

در این نوع یخچال ها یک درب روی درب اصلی قرار دارد به شکلی که درب فرعی روی درب اصلی و کوچک تر از آن قرار گرفته است .هدف از طراحی این نوع درب ها ( دور این دور ) فضای بیشتر، پر نمودن فضای خالی یخچال، مصرف انرژی کمتر و راحتی بیشتر می باشد. وقتی که یخچال فریزر به دمای خاصی نیاز دارد تا کار سرمایشی مواد درون آن را انجام دهد باز نمودن درب باعث هدر رفتن سرمایش درون یخچال به بیرون است و راندمان یخچال کمتر و مصرف انرژی بیشتر می شود.

۷٫یخچال فریزر با انواع جدید یخ ساز

مثلا در مدل های جدید یخچال هایسنس می توانید ببینید که علاوه بر یخ های مکعبی وخرد شده یخ رنده شده هم به شما می دهد و طوری جا گذاری شده که فضایی از فریزر اشغال نمی کند. این امکان نیز شاید در نظر اول زیاد مهم به نظر نیاید ولی خیلی از کاربران برای آن سر و دست می شکنند.

۸٫یخچال فریزر با کنترل دما دیجیتالی

در مدل های جدید یک صفحه لمسی قرار دارد که شما به صورت دیجیتالی می توانید برنامه تنظیم دما در ۶ ناحیه از یخچال فریزرتان را انجام دهید. مثلا تنظیم دما برای میوه ها، پنیر ها، نوشیدنی های خنک، غذاهای یخ زده و .. دیگر مانند مدل های قدیمی لازم نیست با آن عقربه های کذایی دمایی را برای کل یخچال تنظیم نمایید.

۹٫یخچال فریزر با قابلیت استرلیزه و میکروب زدایی

این سری از یخچال فریزرها قابلیت این را دارند که بو و باکتری را از داخل خود می زدایند. این کار می تواند یکی از بهترین امکانات را در اختیار کاربران قرار دهد و یکی از دغدغه های همیشگی آنها را بر طرف کند.

بازار یخچال صنعتی

خرید یخچال صنعتی

صنعت یخچال صنعتی

یخچال صنعتی

یخچال فروشگاهی

صدای یخچال صنعتی

کاربرد یخچال صنعتی 

منبع

انتشار مطلب

نظرات

پیامی ثبت نشده است.

نظر دهید