یخچال صنعتی

درباره یخچال صنعتی

یخچال صنعتی

درباره یخچال صنعتی

یخچال

درباره یخچال صنعتی : یخچال دستگاهی می باشد که از یک وسیله سردکننده به همراه یک عایق حرارتی و سازوکاری برای انتقال گرما از داخل این محفظه به بیرون تشکیل می‌شود. از یخچال برای سالم نگه داشتن در دمای پایین و افزایش طول عمر مواد غذایی، داروها و دیگر چیزهای فاسدشدنی استفاده می‌شود. یخچالها ازقدیم تا کنون تغییرات شگرفی را به خود دیده‌اند. از یخچالهای طبیعی گرفته تا یخچال های دست ساز زیرزمینی و بعدها یخچال های نفتی و گازی و عموم یخچال های امروزی که با جریان الکتریسیته و برق کار می‌کنند درباره یخچال صنعتی

یخچال صنعتی

یخچال صنعتی

یخچال صنعتی چیست؟

یخچال صنعتی برای استفاده در آشپزخانه های صنعتی مانند کافی شاپ ها، هتل ها، رستوران ها و فست فود ها توسعه یافته اند. یخچال های صنعتی شادابی مواد غذایی را حفظ می کند و مواد غذایی را مدت زمان طولانی سالم نگه می دارد. یخچال های صنعتی درباره یخچال صنعتی  با توجه به ظرفیتشان برای آشپزخانه های بزرگ مناسب هستند و با توجه به نیاز های مختلف آشپزخانه انواع مختلفی دارند درباره یخچال صنعتی.

انواع یخچال صنعتی:

یخچال صنعتی با توجه به کاربرد و نوع استفاده و هم چنین شرایط فضا و دکوراسیون به دو نوع زیر موجود است:

یخچال صنعتی کابینتی:

یخچال های کابینتی مازاد از  قفسه، کشو نیز دارند. بیشترین دلیل انتخاب این نوع یخچال مشکل کمبود فضای دکور می باشد.اگر هم به کابینت و هم به یخچال احتیاج دارید و جایی برای هر دوی آن ها به صورت جداگانه ندارید یخچال های کابینتی انتخاب مناسبی برای شما می باشد. یخچال های کابینتی با درب های استیل و درب های شیشه دار موجود می باشند. و با توجه به اندازه ی مورد نیاز این نوع یخچال در انواع ۲ درب تا ۶ درب و ۴ کشو تا ۹ کشو موجود است. برای خرید و یا مشاوره راجب یخچال با شرکت صبوح تلاش چهلستون تماس بگیرید.

تماس با ما

 

یخچال صنعتی عمودی (ایستا):

یخچال های عمودی یا ایستاده در انواع مختلف با سایز ها و ارتفاع های مختلف موجود می باشند. این یخچال ها می توانند تک درب یا دو درب یا سه درب باشند. از انواع یخچال ایستاده با درب شیشه ای یخچال ایستاده شیشه تلویزیونی می باشد که مناسب برای استفاده در قنادی ها ، شیرینی فروشی ها و کیک فروشی ها می باشد. برای مشاوره در رابطه با انتخاب مناسب ترین نوع یخچال ایستاده برای شما و تهیه انواع مختلف یخچال ایستاده با بهترین کیفیت با صنایع سرد ایران سرما تماس بگیرید.درباره یخچال صنعتی

تماس با ما

یخچال های عمودی دارای قفسه بندی می باشند. یخچال های عمودی از لحاظ جنس درب به دو مدل تفسیم می شوند درباره یخچال صنعتی:

مدل درب دار از جنس فولاد ضد زنگ:

یخچال صنعتی مدل هایی که درب آن ها از جنس فولاد ضد زنگ هستند به این دلیل که نسبت به ضربه مقاوم هستند و دارای طول عمر بیشتری هستند بیشتر ترجیح داده می شوند.

مدل درب دار از جنس شیشه:

مدل هایی که دارای درب شیشه ای هستند اجازه می دهند محصولات درون یخچال بدون باز کردن درب یخچال قابل مشاهده باشند و این مدل مناسب موقعیت هایی است که لازم است مواد درون یخچال دیده شود.

 

 

 

انتشار مطلب

نظرات

پیامی ثبت نشده است.

نظر دهید